PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537421}

Kopciuszek. Inna historia

Cendrillon au Far West
3,9 932
oceny
3,9 10 1 932
Kopciuszek. Inna historia
powrót do forum filmu Kopciuszek. Inna historia

Mi się podobał.

ocenił(a) film na 7

Fakt, odbiega trochę od prawdziwej historii Kopciuszka ale bajka całkiem niezła i nie wiem czemu
ale mi się jednak spodobała. Lekka, momentami zabawna atmosfera i animacje przyjemne dla
oka. Wiadomo, że nie jest to "standardowy" Kopciuszek jakiego wszyscy by chcieli ale jaki by to
miało sens, robienie tego samego. Dlatego brawa dla za dobry pomysł i wykonanie.
Możecie się z tym nie zgadzać ale to moje zdanie ;)

ocenił(a) film na 10
Madej115

Ja się zgadzam z tym zdaniem. Nie lubię bajek z człekokształtnymi zwierzętami, ale ta jet wyjątkowo super! Zupełnie inne podejście do historii i naprawdę fajne dialogi :D Nawet nie przeszkadzało mi osadzenie tego na dzikim zachodzie, gdzie generalnie motyw tego typu zawsze mnie odrzuca! Nie lubię gdy bajka/film jest osadzone w tamtych czasach i do tego w Ameryce... To był powiew świeżości! Było super na maksa i właśnie dało dobre świadectwo o współczesnej animacji. Kopciuszek była super. Macocha i siostry grubiańskie i prostackie tak jak należy szaman uroczy, a matka księcia to już w ogóle kokietka :D 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones